JURAJSKI KLUB
OYAMA KARATE

Trenujemy w Olkuszu od 1993 roku.
Jesteśmy Największym Klubem Kontaktowego, twardego japońskiego Karate w Olkuszu i okolicach. Licencjonowanym przez Związek Sportowy OYAMA Polską Federacje Karate oraz OYAMA International Karate Federation.
krzaczki
OYAMA PERFECT Karate

Otwarty Puchar Polski OYAMA PFK w konkurencjach: Semi-knockdown i Lekki Kontakt- Wieliczka!

W dniach 19-20.10.2019, w Wieliczce odbył się Puchar Polski OYAMA PFK w konkurencjach: Semi-knockdown i Lekki Kontakt. W Pucharze Polski wystartowało    7 zawodników Jurajskiego Klubu OYAMA Karate z Olkusza i Wolbromia przygotowanych przez Sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan, obsługę fotograficzną Pucharu pełniła pani Marta Skalniak, zawodnikami opiekował się podczas walk Sempai Grzegorz Furgalinski. Puchar Polski odbył się w reprezentacyjnym Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym „Solne Miasto”, zorganizowany przez Wielicki Klub Sportowy OYAMA na czele z Sensei Jarosławem Hebdą 4 dan. Patronat nad imprezą objęli: Pan Artur Kozioł, Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka oraz Hanshi Jan Dyduch, Prezes OYAMA Polskiej Federacji Karate. Wystartowało blisko 300 zawodniczek i zawodników z 34 klubów karate, w tym z trzech stowarzyszeń Kyokushin.
WYNIKI
Konkurencja LEKKI KONTAKT
Juniorki Młodsze do 55 kg.
1. Bury Emilia, Lublin
2. Żurek Anna, Legionowo
3. Jaszczyk Emilia, Olkusz
Sempai Olaf Niewiara, Szymon Palusiński, Aleksandra Miska, Filip Papaj, Jakub Papaj, Kacper Marszałek po dynamicznych pojedynkach nie dostali się do strefy medalowej
GRATULUJEMY PODJĘCIA WYZWANIA WSZYSTKIM ZAWODNIKOM.
DZIĘKUJEMY  TRENEROWI za przygotowanie zawodników, a RODZICOM I CAŁEJ EKIPIE, za owocną współpracę.
OSU!
JUŻ WKRÓTCE  PRZED NAMI MISTRZOSTWA POLSKI W KATA –16 LISTOPADA 2019 R.-TUREK.