JURAJSKI KLUB
OYAMA KARATE

Trenujemy w Olkuszu od 1993 roku.
Jesteśmy Największym Klubem Kontaktowego, twardego japońskiego Karate w Olkuszu i okolicach. Licencjonowanym przez Związek Sportowy OYAMA Polską Federacje Karate oraz OYAMA International Karate Federation.
krzaczki
OYAMA PERFECT Karate

UDANY START JURAJSKICH KARATEKÓW Z OLKUSZA I WOLBROMIA NA XXIV MISTRZOSTWACH POLSKI OYAMA PFK W KUMITE 2 X SREBRO, 2 X IV MIEJSCE

W dniach 13-14 kwietnia 2019 r. w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji KOLNA w Krakowie odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w konkurencjach Kumite. W Mistrzostwach wzięli udział zawodnicy z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu i Wolbromiu przygotowani przez Sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan, który na zawodach pełnił również funkcję sędziego maty i Sensei Kingę Skalniak 1 dan – opiekun kadry. Obsługę fotograficzną zawodów sprawowała pani Marta Skalniak. W Mistrzostwach udział wzięło 380 zawodników z 44 klubów z OYAMA PFK, Kyokushin TEZUKA Group, Kyokushin WKB Poland, Shin Kyokushin oraz Kyokushin KWF. Zawody odbyły się pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa oraz OYAMA Polskiej Federacji Karate. Pojedynki odbywały się równolegle na czterech polach walki.
SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
TRENEROM, ZAWODNIKOM, OPIEKUNOM, OBSŁUDZE FOTOGRAFICZNEJ ORAZ RODZICOM, OSU!

WYNIKI
Konkurencja LEKKI KONTAKT
Juniorki Młodsze do 55 kg
2. Jaszczyk Emilia, Olkusz
Juniorzy Młodsi do 60 kg
2. Niewiara Olaf, Olkusz
Młodzicy do 35 kg
4. Szymon Palusiński, Wolbrom
Konkurencja SEMI-KNOCKDOWN
Juniorzy Starsi pow. 80 kg
4. Jakub Jurczyk, Olkusz

SERDECZNIE GRATULUJEMY MEDALISTOM I ICH TRENEROM, OSU!