JURAJSKI KLUB
OYAMA KARATE

Trenujemy w Olkuszu od 1993 roku.
Jesteśmy Największym Klubem Kontaktowego, twardego japońskiego Karate w Olkuszu i okolicach. Licencjonowanym przez Związek Sportowy OYAMA Polską Federacje Karate oraz OYAMA International Karate Federation.
krzaczki
OYAMA PERFECT Karate

Zawodnicy Stowarzyszenia Sportowego Jurajski Klubu OYAMA Karate w Olkuszu docenieni przez Starostę Powiatu Olkuskiego- Pawła Piasnego!

starostus   W dniu 25.05.2016 roku w Starostwie Powiatowym w Olkuszu  zawodnicy Stowarzyszenia Sportowego  Jurajski Klubu OYAMA Karate w Olkuszu otrzymali z rąk  Starosty powiatu olkuskiego Pawła Piasnego nagrody i wyróżnienia za wysokie osiągnięcia w 2015 roku. Docenionych zostałało 6 osób. Nagrody otrzymały : Weronika Furman, Alicja Milej. Wyróznieni zostali:Kinga Skalniak, Jakub Jurczyk, Patrycja Gut,Kinga Kowal. Zgłoszonych zostało więcej zawodników z Jurajskiego Klubu. Mamy czym się szczycić, nasi zawodnicy zdobyli wiele medali na Otwartym Pucharze Europy i Mistrzostwach Polski w Kumite i Kata -Wieliczka  23-24.05.2015r.,gdzie starowało  ponad 500 zawodników  z 16 krajów, w tym z Kanady,USA, Indii,Ukrainy,Białorusi,Rosji,Niemiec,Estonii,Francji,Węgier,Belgii,Holandii,Czech,Norwegii,Danii i Wielkiej Brytanii, reprezentujący style karate:Oyama,Kanreikai,Kyokushin-Tezuka Group,Shinkyokushin,Kyokushin  Matsushima,Kyokushin IFK i Kenshikai. Sensei Kazimierz Skalniak 4 dan  może być dumny ze swoich zawodników.Są w ścisłej czołówce w kraju i Europie. Dziękujemy  Staroście Pawłowi Piasnemu  za docenienie naszych  ambitnych zawodników,gdyż zawsze z dumą reprezentujemy Olkusz i powiat  olkuski, za gratulacje złożone również trenerom i rodzicom. Starosta Paweł Piasny  gratulował  trenerom i rodzicom i podkreślił godną naśladowania   postawę wszystkich zawodników, obiecał również, że  w miarę poprawy  sytuacji finansowej powiatu będzie jeszcze bardziej  pamietał i doceniał sportowców. W Olkuszu OYAMA Karate dzieci, młodzież i dorośli trenują od 23 lat - ćwiczy z nami już drugie pokolenie. Gratulujemy wszystkim zawodnikom  odniesionych sukcesów,dziękujemy rodzicom, opiekunom za trud i zaangażowanie. Przed nami 5 czerwca 2016 roku VIII Otwarte Mistrzostwa Jury Krakowsko-Częstochowskiej OYAMA Karate Dzieci i Młodzieży, na które serdecznie zapraszamy. OSU!