JURAJSKI KLUB
OYAMA KARATE

Trenujemy w Olkuszu od 1993 roku.
Jesteśmy Największym Klubem Kontaktowego, twardego japońskiego Karate w Olkuszu i okolicach. Licencjonowanym przez Związek Sportowy OYAMA Polską Federacje Karate oraz OYAMA International Karate Federation.
krzaczki
OYAMA PERFECT Karate

6 pucharów Jurajskich Karateków z Olkusza i Wolbromia!

W dniu 11 maja 2019 r. w Racławicach odbyły się II Otwarte Mistrzostwa KOSYNIERA w Oyama Karate w Kata o Puchar Wójta Gminy Racławice. W turnieju wzięło udział ponad 60  zawodniczek i zawodników z 6 ośrodków (Brzeszcze, Olkusz, Milówka, Wolbrom, Proszowice i Racławice). Organizatorem Mistrzostw był  MKS Oyama Karate „KOSYNIER RACŁAWICE”  na czele z Sensei Pawłem Zbieżkiem 1 dan. Sędzią głównym był Sensei Kazimierz Skalniak 4 dan. Dziękujemy za współpracę Panu Grzegorzowi Furgalińskiemu, który sprawnie prowadził zawody,Sędziom: Sempai Jakubowi Jurczykowi 1 kyu oraz Sempai Grzegorzowi Furgalińskiemu 2 kyu.
  GRATULUJEMY ZAWODNIKOM ZDOBYTYCH PUCHARÓW, A  RODZICOM I OPIEKUNOM DZIĘKUJEMY  ZA OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ.
Przed nami XXV Mistrzostwa Polski  OYAMA PFK w Sosnowcu 25 maja 2019 roku oraz XI Otwarte Mistrzostwa Jury Krakowsko-Częstochowskiej  Oyama Karate Dzieci i Młodzieży w Olkuszu - 15 czerwca 2019 roku, na które już dziś serdecznie zapraszamy!
OSU!
WYNIKI:
I miejsce - Aleksandra Miska
I miejsce - Zuzanna Grzelak
I miejsce - Natalia Stach
I miejsce - Filip Papaj
II miejsce - Jakub Wróbel
III miejsce  - Jakub Papaj
V miejsce -Emilia Stach